TOP RUSHING GAMES

311 – Atticus Goodson, Independence vs. Shady Spring, 9-18.

277 – Caleb Bower, Wyoming East vs. River View, 10-2

267 – Atticus Goodson, Independence vs. PikeView, 9-4

264 – Atticus Goodson, Independence vs. Nicholas County, 10-23

251 – Caleb Jantuah, Richwood vs. Logan, 10-23

239 – Atticus Goodson, Independence, vs. Lincoln County, 10-30

207 – Caleb Jantuah, Richwood vs. Van, 11-6

201 – Chris Vines, Midland Trail vs. St. Marys, 11-22

200 – Colby Piner, Greenbrier East vs. Sissonville, 10-23

188 – Caleb Bower, Wyoming East vs. Nicholas County. 9-11

187 – Isaac Atkins, Liberty vs. Braxton County, 9-11

184 – Noah Brown, Greenbrier West vs. Pocahontas County, 10-9

176 – Noah Brown, Greenbrier West vs. Westside 9-11

173 – Caleb Jantuah, Richwood vs. Greenbrier West 10-16

167 – Atticus Goodson, Independence vs. River View, 9-11

167 – Noah Brown, Greenhrier West vs. Scott, 10-2

164 – Colby Piner, Greenbrier East vs. Buckhannon-Upshur, 9-25

164 – Colby Piner, Greenbrier East vs. Oak Hill, 10-9

164 – Robert Ruffner, Midland Trail, vs. Meadow Bridge, 10-2

163 – Amir Powell, Princeton vs. Parkersburg South;

163 – Te-amu Shelton, Oak Hill vs. Greenbrier East 10-9

162 – Hezekyiah Creasy, Woodrow Wilson vs. Greenbrier East (2), 10-16

160 – Hezekyiah Creasy, Woodrow Wilson vs. Greenbrier East, 9-4

160 – Caleb Jantuah, Richwood vs. River View, 11-14

157 – Monquelle Davis, Greenbrier East vs. Woodrow Wilson (2), 10-16

155 – Omar Lewis, Oak Hill vs. Greenbrier East, 10-9

154 – Markis Crawford, Summers County vs. Shady Spring, 9-11

150 – Amir Powell, Princeton vs. Bluefield, 9-4

150 – Amir Powell, Princeton vs. George Washington, 11-6

148 – Amir Powell, Princeton vs. Lincoln, 10-23

146 – Amir Powell, Princeton vs. PikeView, 10-2

145 – Cole McClung, Greenbrier West vs. Sherman, 10-23

144 – Andre Merriam-Harshaw, Summers County vs. Meadow Bridge, 10-16

140 – Ryan Simms, Liberty vs. Clay County, 9-25

139 – Keandre Sarver, Summers County vs. Shady Spring, 9-11

138 – Caleb Jantuah, Richwood vs. Pocahontas County, 9-25

136 – Quentin Wilson, Greenbrier East vs. Woodrow Wilson, 9-4

135 – Atticus Goodson, Independence vs. Liberty, 10-2

134 – Robert Ruffner, Midland Trail vs. Shady Spring, 10-16

133 – Quentin Wilson, Greenbrier East vs Woodrow Wilson (2) 10-16

131 – Shawn Mitchell, Bluefield vs. Princeton, 9-4

130 – Blake Goode, Westside vs. Mount View, 9-4

130 – Levi Weikle, Greenbrier West vs. Ritchie County, 11-21

129 – Quentin Wilson, Greenbrier East vs. Buckhannon-Upshur, 9-25

128 – Jordan McKinney, Nicholas County vs. Shady Spring, 9-4

128 – Monquelle Davis, Greenbrier East vs. Berkeley Springs, 10-2

128 – Hezekyiah Creasy, Woodrow Wilson vs. George Washington, 10-23

126 – Robert Ruffner, Midland Trail vs. St, Marys, 11-22

125 – Atticus Goodson, Independence vs. Petersburg, 9-25

122 – Andre Merriam-Harshaw, Summers County vs. Williamstown, 10-9

121 – Kaleb Clark, Nicholas County vs. Meadow Bridge, 10-30

120 – Robert Ruffner, Midland Trail vs. Wayne, 10-9

120 – Jordan McKinney, Nicholas County vs. Meadow Bridge, 10-30

119 – Hunter Claypool, Meadow Bridge vs. Van, 10-20

119 – Te-amu Shelton, Oak Hill vs. Woodrow Wilson, 10-30

118 – Kaiden Pack, Greenbrier West vs. Ritchie County, 11-21

116 – Ryan Simms, Liberty vs. Van, 9-4

115 – Noah Brown, Greenbrier West vs. Summers County, 9-4

115 – Nate Grayton, Woodrow Wilson vs. Preston, 10-2

115 – Caleb Jantuah, Richwood vs. Tygarts Valley, 10-2

114 – Jaxon Cogar, Westside vs. Wyoming East, 9-22

114 – Jaeon Flack, Bluefield vs. Point Pleasant, 10-2

114 – Levi Weikle, Greenbrier West vs. Pocahontas County, 10-9

113 – Hunter Claypool, Meadow Bridge vs. Montcalm, 10-23

112 – Atticus Goodson, Independence vs. Fairmont Senior, 11-20

110 – Logan Fox, Summers County vs. Mount View, 9-16

110 – Colby Piner, Greenbrier East vs. Woodrow Wilson (2) 10-16

109 – Amir Powell, Princeton vs. Greenbrier East, 10-30

108 – Doye Ward, Richwood vs. Hundred, 9-18

108 – Amir Powell, Princeton vs. John Marshall, 10-9

108 – Blake Goode, Westside vs. Nicholas County, 10-16

104 – Markis Crawford, Summers County vs. Ravenswood, 9-25

104 – Leonard Farrow, Oak Hill vs. University, 11-6

103 – Quentin Wilson, Greenbrier East vs. Jefferson, 9-11

103 – Colby Piner, Greenbrier East vs. Berkeley Springs, 10-2

101 – Robert Ruffner, Midland Trail vs. Pocahontas County, 11-6

TOP PASSING GAMES

407 – Grant Cochran, Princeton, vs. John Marshall, 10-9

366 – Maddex McMillen, Woodrow Wilson, vs. George Washington, 10-23

351 – Grant Cochran, Princeton, vs. Bluefield, 9-25

339 – Grant Cochran, Princeton vs. Greenbrier East, 10-30

323 – Carson Deeb, Bluefield, vs. Princeton, 9-25

317 – Carson Deeb, Bluefield, vs. Point Pleasant, 10-2

306 – Jared Lilly, Shady Spring vs. Sherman, 11-2

292 – Carson Deeb, Bluefield vs. Oak Hill, 10-23

285 – Dustin Adkins, Meadow Bridge, vs. Van, 10-20

281 – Grant Cochran, Princeton, vs. Parkersburg South, 9-18

281 – Isaac Atkins, Liberty, vs. Independence, 10-2

271 – Grant Cochran, Princeton, vs. Lincoln,  10-23

265 – Maddex McMillen, Woodrow Wilson, vs. Huntington, 10-9

247 – Jackson Danielson, Wyoming East, vs. Westside 9-22

245 – Grant Cochran, Princeton vs. George Washington, 11-6

215 – Carson Deeb, Bluefield, vs. Woodrow Wilson, 9-18

205 – Maddex McMillen, Woodrow Wilson, vs. Preston, 10-2

204 – Isaiah Duncan, Independence v. Liberty, 10-2

202 – Jaxon Cogar, Westside, vs. Mount View, 9-4

TOP RECEIVING GAMES

222 – Josiah Honaker, Princeton vs. John Marshall, 10-9

202 – Jadon Hershberger, Shady Spring vs. Sherman, 11-2

199 – Brandon Wiley, Bluefield vs. Princeton, 9-25

186 – Ethan Parsons, Princeton vs. Bluefield, 9-25

184 – Brandon Wiley, Bluefield vs. Oak Hill, 10-23

182 – Tyler Martin, Meadow Bridge vs. Van, 10-20

170 – Jace Colucci, Woodrow Wilson vs. George Washington, 10-23

139 – Jadon Hershberger, Shady Spring vs. Nicholas County, 9-4

136 – Cyrus Goodson, Independence vs. Petersburg, 9-25

136 – Ethan Parsons, Princeton vs. Greenbrier East, 10-30

134 – Braden Howell, Liberty vs. Clay County, 9-25

133 – Braxton Hall, Oak HIll vs. Mingo Central, 9-4

129 – Jacorian Green, Bluefield vs. Point Pleasant, 10-2

125 – Jace Colucci, Woodrow Wilson vs. Greenbrier East 10-16

124 – Juwuan Green, Bluefield. vs. Point Pleasant, 10-2

124 – Ethan Parsons, Princeton vs. Parkersburg South 9-18

120 – Jadon Hershberger, Shady Spring vs. Midland Trail, 10-16

120 – Tyler Martin, Meadow Bridge vs. Gilmer COunty, 11-6

120 – Elijah Redfern, Woodrow Wilson vs. Preston 10-2

119 – Garrett Kesterson, Nicholas County vs. Meadow Bridge, 10-30

117 – Josiah Honaker, Princeton vs. Greenbrier East, 10-30

116 – Josiah Honaker, Princeton vs. Parkersburg South, 9-18

114 – Ethan Parsons, Princeton vs. Lincoln, 10-23

109 – Colby Piner, Greenbrier East vs. Jefferson, 9-11

107 – Ayden Redden, Meadow Bridge vs. Webster County 10-9

106 – Josiah Honaker, Princeton vs. George Washington, 11-6

105 – Chase York, Wyoming East vs. Westside, 9-22

103 – Daniel Reed, Westside vs. Mount View, 9-4

102 – Ethan Parsons, Princeton vs. John Marshall, 10-9

101 – Brandon Wiley, Bluefield vs. Clay County, 11-15